wtorek, 2 marca 2010

Wiosno to TY?

No właśnie! W poprzednim poście rozpisałam się wiosennie a tu niespodzianka! Sprawdza się stare przysłowie: "W marcu jak w garncu". Na parapecie wiosna, a za oknem zima jak się patrzy. Chyba moje kwiatki robią mnie w balona :) 

Na fotografiach widok z mojego balkonu (Dania, Horsens, dzisiaj o godzinie 13:00).


Jakby ktoś miał przypadkiem wątpliwości to toto białe na zdjęciach to śnieg, który nie zamierza odpuścić. Podobno w Danii jest to pierwsza od 26 lat zima z takim śniegiem i zewsząd słyszę narzekania, że długa, że mróz i śnieg, że dużo soli ta zima kosztuje. Dla mnie, osoby pochodzącej z Podhala, ostre zimy to nie nowość, ale moi "domowi" Duńczycy są z lekka zaskoczeni takim stanem rzeczy.

Echa komentarzy:

Bajkowa dłubaninka - bardzo dziękuję za odwiedziny :) Też uważam, że to miło odnaleźć w tej internetowej dżungli osóbkę o takim samym imieniu i nawet takim samym nicku :) Z przyjemnością odwiedzam Twojego bloga i napawam oczy cudami, które tworzysz. Pozdrawiam serdecznie :)

Elamika - dziękuję za odwiedziny i za pochwały pod adresem moich prac :) Jestem początkującym "twórcą" i takie słowa jak Twoje są wspaniałym motywatorem. Dziękuję :) Z przyjemnością wpadam w odwiedziny do Ciebie, podziwiam to, co tworzysz i delektuję się klimatem Twojego bloga. Pozdrawiam serdecznie :)

1 komentarz:

  1. Bardzo mi miło że cieszą cię moje komentarze. Komentuję to co mi się podoba, resztę przemilczam. A co to za zdjęcia w tym poście???? Gdzie to jest??? No nie !!! :(

    OdpowiedzUsuń